Nubi nurk

Nubil tuleb veel mõnda aega oma tuba oodata. Nii umbes kuu, et ilmad läheksid soojemaks ja ta võiks öösiti üksi oma toas magada ja end rahus teki alt välja rapsida. Ta on aga juba nii parasjagu suureks poisiks kasvanud, et tahab aeg-ajalt omaette olla ja ei luba üldse, et väikevend tema asju kisub. Ja joonistada tahab ta ka aga väikesel vennal on pikad käed, mis köögilaual olevast vihikunurgast vupsti kinni võtavad ja kiired jalad, mis aitavad vihikuga teise tuppa joosta ja siis on maja kisa-kära täis ja Jonnionu astub uksest sisse. Ja minule see Jonnionu ei meeldi mitte üks raas! Niisiis, et seda vanamehenässi ikka pikemalt õues külmetamas hoida, tegin Nubile oma nurga, kus ta saaks rahus joonistada. Nüüd on kohe palju rahulikum olla.

DSC_5910

ps. koolilaud ja tool on vanakraam, tool ootab, et ma ta käsile võtaksin ja puidu värvist puhtaks nühiksin ja punase kanga mõne teise vastu vahetaksin. Enne peab aga Nubi oma toa saama, et mul tekiks idee millist värvi kangas ja tool just olema peavad.

DSC_5903DSC_5906 DSC_5907

Niisama mänguasju klõpsisin ka. Nii toredad värvilised ja rõõmsad, neid on palju toredam pildistada kui aknast paistvat lund.

DSC_5908 DSC_5909DSC_5917

Advertisements


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s