4 päeva Velisel

Mul oli väga tore ja inspireeriv nädalalõpp – olin neli tegusat päeva Velisel Iida suvekoolis ning õppisin kangakudumist. Lisaks sellele, et tegemist on tõesti inspireeriva ning põhjaliku koolitusega, olid boonuseks veel toredad inimesed ning minu puhul alati väga oluline – võluv paik. Selleks võluvaks paigaks oli sel korral vana maja, kus 1884 aastal alustas tegutsemist Velise kihelkonnakool.

Tõesti, pole midagi toredamat kui istuda tundide viisi kangastelgede all ja sõlmida lipsukesi, süüa ohjeldamatult ja vaat et ogaraltki kõige maitsvamat toitu, kuulata õhtul kohvitassi kõrvale teiste kogemusi ja nippe, kõkutada hilisel õhtul pisut hämaras vanas koolisaalis telgede laksumise saatel, vaadata kuidas soe suvetuul sasib pärani lahti uste ees valgeid kardinaid ja lõpuks tunda, et üldse ei raatsi ära minna ja et tahaks aina rohkem ja rohkem teada saada.

Edasi rääkigu pildid ja nagu ikka, pildid ei räägi pooltki. Näiteks ei tea nad midagi kääridest.

by kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everst

Advertisements

One Comment on “4 päeva Velisel”

  1. Velda Purin ütles:

    Missugune idüll – imeline!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s