4 päeva Velisel

Mul oli väga tore ja inspireeriv nädalalõpp – olin neli tegusat päeva Velisel Iida suvekoolis ning õppisin kangakudumist. Lisaks sellele, et tegemist on tõesti inspireeriva ning põhjaliku koolitusega, olid boonuseks veel toredad inimesed ning minu puhul alati väga oluline – võluv paik. Selleks võluvaks paigaks oli sel korral vana maja, kus 1884 aastal alustas tegutsemist Velise kihelkonnakool.

Tõesti, pole midagi toredamat kui istuda tundide viisi kangastelgede all ja sõlmida lipsukesi, süüa ohjeldamatult ja vaat et ogaraltki kõige maitsvamat toitu, kuulata õhtul kohvitassi kõrvale teiste kogemusi ja nippe, kõkutada hilisel õhtul pisut hämaras vanas koolisaalis telgede laksumise saatel, vaadata kuidas soe suvetuul sasib pärani lahti uste ees valgeid kardinaid ja lõpuks tunda, et üldse ei raatsi ära minna ja et tahaks aina rohkem ja rohkem teada saada.

Edasi rääkigu pildid ja nagu ikka, pildid ei räägi pooltki. Näiteks ei tea nad midagi kääridest.

by kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everstby kristi everst

Advertisements

One Comment on “4 päeva Velisel”

  1. Velda Purin ütles:

    Missugune idüll – imeline!


Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s