Kuum mai

Mai esimene nädalavahetus oli tõeline luksus. Päikeseline ja palju tööd sai ära teha. Niitsime muru ja lambaid, aianurk sai vanast kirsivõsast puhtaks ja poisid tellisid omale sinna pingi, millel saaks istuda, lambaid vaadata ja võileiba süüa. Kuna pühapäeval oli emadepäev siis korjasime empsile lilli ja sõime kooki ka ja poisid tegid meile pärast päris oma kohviku.

Veel katsetasime kütuseta muru niitmist ja panime ühe noore jäärapoisi rihmapidi värskeid võililli nosima. Esiti ta küll puikles vastu aga päras tukkus päikese käes ja tundus üsna rahulolev.

Ema muidugi istutas lilli ja poisid muidugi kastsid neid.

Ja siis, just pühapäeva õhtul enne linna sõitu, sain ma äkitselt aru, kuidas nad on aastaga nii palju suuremaks saanud. Varemalt nad hoidusid ikka rohkem õue peale ja eemale minnes kutsusid kaasa aga siis panid äkitselt kahekesi jooksu põllule võililli korjama. Ei vaadanud tagasi ega tundnud mingit võõrastust. Eks nad on viimasel aastal muidugi palju maale saanud ka aga midagi muud oli selles minekus veel – sellist iseteadvust ja tunnet, et nende väike maailm on ühe talvega palju suuremaks muutunud.DSC_7001DSC_7018DSC_7025DSC_7029DSC_7038DSC_7040DSC_7047DSC_7068DSC_7075DSC_7077DSC_7081

DSC_6976DSC_6978Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s